Умови публікації статей

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Автори, які опублікують свою статтю у Випуску 31, 2022 на загальних умовах зі сплатою публікаційного внеску, матимуть можливість двічі впродовж поточного року і до кінця 2023 року опублікувати безоплатно свій доробок в одному з наступних номерів видання. Ми продовжуємо підтримувати кожного науковця в цей складний час!

Для опублікування статті у науковому фаховому виданні (Категорія "Б") «Вісник Львівського торговельно-економічного університету. Технічні науки» Вип. 31, 2022 необхідно не пізніше 15 листопада 2022 року:

• Заповнити довідку про автора (посилання)

• На електронну адресу tech@journals-lute.lviv.ua надіслати статтю, оформлену згідно з вказаними вимогами, та копію квитанції про сплату публікаційного внеску.

Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Електронна версія журналу своєчасно розміщується у відкритому доступі на сайті видання – до 30 грудня 2022 р.

За бажанням автор статті може замовити собі друкований примірник журналу. Вартість друкованого примірника – 800 гривень, які необхідно сплатити додатково до публікаційного внеску.

Друкована версія журналу буде відправлена авторам статей, які замовлять друкований примірник, до 30 січня 2023 р.